درباره ما

تاریخچه و معرفی

مدیریت فروشگاه چرم سارنگ با مدیریت جناب آقای کرمی فرد می باشد.جناب آقای کرمی فرد از زمان نوجوانی و جوانی در بازار بزرگ تهران کار کفاشی و چرم فروشی را آغاز کرده بود.درگذر زمان با افتتاح فروشگاه چرم سارنگ در کارهای تولیدات کیف و کفش های چرمی پرداخته اند.امروزه به علت استقبال فراوان زنان و مردان سرزمین عزیزمان به مقوله ی چرم دوزی و سراجی سنتی فروشگاه چرم سارنگ تصمیم به عرضه انواع ابزارآلات انواع یراق آلات و انواع چرم های طبیعی و مصنوعی نیز دارد. فروشگاه چرم سارنگ با روویکرد جدید فعالیت خود را از سال 1387 آغاز و در راستای گسترش فرهنگ علوم چرم دوزی و سراجی تلاش های بی وقفه ای را انجام داده و توانسته ایم بخش زیادی از نیازهای مردمان عزیز کشورمان را فراهم سازیم.

 

 

گستره محصولات ما

 فروشگاه های چرم سارنگ دارای مجرب ترین و قویترین تیم تهیه و آماده سازی محصولات چرمی و سراجی و آموزشی در تمامی زمینه های چرمی می باشد.فروشگاه های چرم سارنگ با ارائه بیش از 1000 عنوان متنوع محصولات به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان چرم طبیعی در کشور ایران افتخار فعالیت دارد.ما با ارائه انواع چرم های طبیعی ترکیه ای و ایرانی – چرم های مصنوعی – نخ های موم زده- یراق آلات کیف و کفش – الگوهای آماده – ابزار های چرم دوزی – محصولات چرمی …. توانسته ایم پاسخگوی بخش وسیعی از نیازهای مردم عزیزمان باشیم.

شما همراهان گرامی تقاضا می شود به منظور هرچه بهتر شدن کیفیت و رشد و ارتقای کیفیت و کمیت محصولات فروشگاه های چرم سارنگ انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.ما همیشه آماده دریافت نظرات پیشنهادات و انتقادات مشیتریان خود هستیم و این که ما را به عنوان بهترین فروشگاه محصولات چرم در ایران می شناسید اشتیاق ما را نسبت به انجام پروژه های آتی افزایش می دهد.امیدواریم با ما همراه باشید تا از بازار متنوع و جذاب محصولات چرمی در کشورمان بهرمند شوید.

مجوزهای قانونی

 شایان ذکر می باشد کلیه محصولات فروشگاه های چرم سارنگ دارای مجوز رسمی دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی( نماد اعتماد الکترونیکی) وساماندهی می باشد که مشتریان عزیز با خیالی راحت و آسوده میتوانند خرید خود را در بستر امن انجام دهند .

وب سایت

 فروشگاه چرم سارنگ سایتی نام آشنا در زمینه فروش اینترنتی انواع محصولات چرم طبیعی و مصنوعی و ابزارآلات و یراق آلات کیف و کفش می باشد.مخاطبین این وب سایت می توانند از هر نقطه ایران  به این وب سایت دسترسی پیدا کرده و در میان طیف وسیعی از محصولات با برندها و امکانات و قیمت های متفاوت به دنبال محصول مورد نظر خود بگردند و به روش های گوناگون هزینه آن را بپردازند.

سهولت انتخاب محصول و خرید از سایت چرم سارنگ و اعتباری که این وب سایت در طی سالیان گذشته به سبب کیفیت بالای خدمات و تحویل سفارش ها کسب کرده است مشتریان دائمی برای این وب سایت به ارمغان آورده و روز به روز بر تعداد خریداران و مراجعین به چرم سارنگ افزایش می یابد.

قیمت ها

 قیمت محصولات در سایت چرم سارنگ معمولا منطقی و حتی کمی ارزان تر از محصولات موجود در بازار تهران و ایران می باشد.

ماموریت ما

کشف، فعال‌سازی و بهره‌برداری از فرصت‌ها و ظرفیت‌های بخش خصوصی و عمومی موجود در بازار به‌منظور ایجاد نقاط اتصال پایدار و هوشمند در ارتباطات و مراودات تجاری برای دسترسی آسان و مؤثر به بازارهای هدف در چارچوب پیاده‌سازی فرآیند مطالعات، بازارسنجی، تبلیغات، بازاریابی، ارتباط با مشتری، فروش و مدیریت مشتری و مصرف‌کننده با تولید محصولات مناسب برای بازار هدف در بستر زیرساخت هوشمند در بازار بزرگ تهران و ایران از ماموریت فروشگاه های چرم سارنگ می باشند

برخی از فعالیت های گالری چرم سارنگ :

فروش چرم های خارجی ترک درجه یک

فروش انواع چرم های ایرانی درجه یک

فروش ابزارآلات حرفه ای چرم دوزی

فروش انواع یراق آلات کیف و کفش

وارد کننده و فروش نخ های ترک

وارد کننده و فروش انواع منسوجات